Слухати

Росіяни звинувачені у втручаннях в американські вибори не представляли РФ, - Путін / Новини на Громадському радіо

Росіяни звинувачені у втручаннях в американські вибори не представляли РФ, - Путін

04 березня 2018 - 18:39
За словами президента Росії, звинувачених в жодному разі не екстрадують у США

Звинувачені у втручанні у вибори в США 2016 року громадяни РФ не діяли від імені російської влади, — заявляє Володимир Путін, — передає ТАСС .

США слід надати конкретні дані у цій справі, але екстрадовати в США росіян не будуть, додав президент РФ Володимир Путін.

«Я знаю, що вони не представляли державу або російську владу, а що саме вони зробили, я уявлення не маю і не знаю, хто за ними стоїть. Навіть якщо вони щось зробили, то нехай наші американські колеги не просто розповідають про це в пресі, а нададуть конкретні матеріали, подробиці і дані. Ми розглянемо їх і будемо обговорювати «, — сказав президент РФ.

Нагадаємо, що 16 лютого влада США висунула звинувачення щодо 13 громадян Росії і трьох російських організацій у спробах втрутитися в американські політичні процеси і хід передвиборної президентської гонки 2016 року. Обвинувальний висновок підготував апарат спецпрокурора США Роберта Мюллера. Серед обвинувачених — російський підприємець Євген Пригожин і 12 співробітників «Агентства інтернет-досліджень».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+