Слухати

7 народних депутатів пропустили всі засідання Ради у лютому

05 березня 2018 - 13:42
Усі засідання парламенту у лютому відвідала половина депутатів
7 народних депутатів пропустили всі засідання Ради у лютому / Новини на Громадському радіо

Семеро народних депутатів України не були офіційно зареєстровані на жодному пленарному засіданні Верховної Ради в лютому. Не з’являлися у парламенті Євген Бакулін («Опозиційний блок»), Олесь Довгий («Воля Народу»), Вадим Рабінович («Опозиційний блок»), Дмитро Ярош (позафракційний), В’ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень), а також нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Про це повідомляє Комітет виборців.

Депутати пропустили засідання з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

Загалом лише половина депутатів (198 із 423) були зареєстровані на всіх засіданнях в лютому. Найбільше депутатів відвідали ранкове засідання 6 лютого, найменше — ранкове засідання 9 лютого.

Читайте також: КВУ назвав найпродуктивніших депутатів 2017 року

Серед фракцій та груп ВР найвищі показники відвідування в «Народного Фронту», «Самопомочі» та Блоку Петра Порошенка. У середньому в залі парламенту було письмово зареєстровано 83% депутатів НФ, 81% — «Самопомочі», 80% — БПП, 78% — Радикальної партії Олега Ляшка, 75% — ВО «Батьківщина», по 69% — «Опозиційного блоку» та «Відродження».

Найнижчі показники відвідування у депутатів групи «Воля Народу». У залі парламенту письмово було зареєстровано в середньому 59% депутатів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+