Слухати

Громадське радіо тимчасово не чути в Зоринівці

05 березня 2018 - 16:10
Через ремонтні роботи Громадське радіо тимчасово не чути в Зоринівці, що в Луганській області
Громадське радіо тимчасово не чути в Зоринівці / Новини на Громадському радіо

В Зоринівці тимчасово відсутнє мовлення Громадського радіо через пошкодження передавача. Наразі тривають ремонтні роботи.​ Якщо ви помітили, що сигнал Громадського радіо не чути у вашому місті або селищі, будь ласка, напишіть нам на [email protected]

Нагадаємо, що Громадське радіо можна слухати на нашому сайті hromadskeradio.org або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі.  

Крім того, можливо наші читачі помітили, що на сторінках сайту Громадського радіо відключено лічильник переглядів матеріалів. Це зроблено за технічної необхідності і буде відновлено згодом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+