Слухати

МОЗ не погоджує призначення Богдана Федака головою харківського облздрава через його кримінальне минуле / Новини на Громадському радіо

МОЗ не погоджує призначення Богдана Федака головою харківського облздрава через його кримінальне минуле

05 березня 2018 - 17:35
Раніше Харківська ОДА звернулась до МОЗ України щодо погодження Богдана Федака на вищезгадану посаду

Міністерство охорони здоров’я не підтримало призначення головного лікаря Харківської обласної клінічної лікарні Богдана Федака на посаду начальника обласного Управління охорони здоров’я. Як повідомили в прес-службі МОЗ, причиною є кримінальне минуле лікаря.

«Ми отримали інформацію, що Федак Б.С. притягався до кримінальної відповідальності: у 1995 році його арештували за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених статтями 165 частини другої, 172 КК України (в редакції 1960 року). Суд визнав Б. Федака винним у справі, що фігурувала у ЗМІ як “справа дітей”, і призначив покарання — 2 роки 6 місяців позбавлення волі. Верховний Суд України підтвердив вирок обласного суду, однак незабаром Федак Б.С. був амністований», — йдеться в повідомленні МОЗ.

Напередодні Харківська ОДА звернулась до МОЗ України щодо погодження Богдана Федака на вищезгадану посаду після того, як Федак виграв у конкурсі на зайняття посади.

Наприкінці січня цього року виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розмістила у Facebook допис, що стосувався Богдана Федака. Супрун питала у підписників, чи погодили б вони призначення людини із «такою репутацією».

Богдан Федак із очолює Харківську обласну клінічну лікарню із 2010 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+