Слухати

Перший гуманітарний конвой ООН заїхав у Східну Гуту в Сирії  / Новини на Громадському радіо

Перший гуманітарний конвой ООН заїхав у Східну Гуту в Сирії

05 березня 2018 - 13:03
За останні два тижні у регіоні загинуло близько 600 людей

Перший гуманітарний конвой ООН зайшов у місто Дума, яке є передмістям Дамаску у Східній Гуті в Сирії, — передає AP. За словами представників ООН, конвой перевозить медикаменти та їжу для 27 500 людей, які потребують допомоги в місті. 

Нагадаємо, за даними ООН, під час військової операції урядових сил за два тижні з 18 лютого в передмісті Дамаска Східній Гуті загинуло близько 600 людей, ще понад 2 тисячі - поранено. Вчора,4 березня, стало відомо, що урядові війська Сирії захопили близько чверті території утримуваного повстанцями анклаву Східна Гута на околиці столиці Дамаска. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+