Слухати

У Кремлі кажуть, що Росія готова до відключення від світового Інтернету / Новини на Громадському радіо

У Кремлі кажуть, що Росія готова до відключення від світового Інтернету

05 березня 2018 - 14:42
Однак радник Володимира Путіна вважає, що варіанти, які існують на Кубі та у Північній Кореї не підходять для Росії

Росія технічно готова до відключення від світового інтернету. Про це заявив радник президента з питань розвитку Інтернету Герман Клименко в інтерв’ю на каналі НТВ, — передає РІА Новости. 

За його словами, якщо західні партнери «оголосять Росію таку війну, як кримська ізоляція», то це не завадить країні жити «добре і нормально». Клименко пояснив, що збій і помилки під час переходу з однієї технології на іншу неминучі, і процес навряд чи буде цілком безболісним.

«Десь у когось щось відключиться. Напевно, з’ясується, що хтось зберігав свої дані за кордоном, хоча є постанова зберігати тут. Хтось домени свої хостив  закордоном, тому вони, напевно, будуть мати деякі труднощі», — додав радник президента.

Клименко нагадав, що Росія входить в трійку держав «повного інтернет-циклу», який передбачає наявність своїх пошукових систем, комп’ютерних мереж та реклами. Інші дві країни — це Китай та США. Клименко додав, що регулювання Інтернету — це шлях, яким йде весь світ, і Росія не виключення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+