Слухати

Відкрито прийом робіт на конкурс для журналістів «Честь Професії 2018» / Новини на Громадському радіо

Відкрито прийом робіт на конкурс для журналістів «Честь Професії 2018»

05 березня 2018 - 20:06
До 20 березня 2018 року на конкурс можна подати журналістський матеріал, що був оприлюднений у медіа з 1 січня до 31 грудня 2017 року

Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовників  оголошують про початок прийому робіт на ІХ конкурс професійної журналістики «Честь Професії». 

Конкурс «Честь Професії» вже дев’ятий рік поспіль нагороджує журналістів, які своєю роботою показують високу професійну якість журналістських матеріалів, підтверджують повагу та визнання до професії журналіста в суспільстві.

Конкурс проводиться  у 5 основних номінаціях:
– «Найкращий матеріал з громадянською позицією»;
– «Найкраще подання резонансного матеріалу»;
– «Найкращий репортаж»; 
– «Найкраще подання складної теми»; 
– «Надія журналістики». У номінації «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше ніж 24 роки.

Свої роботи подавати на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання. Важливо! Журналіст, редакція або третя особа може подавати тільки одну роботу в одну номінацію.

Звертаємо увагу, що урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Честь професії 2018” відбудеться у травні 2018 року.

Всі подробиці конкурсу, документи, а також останні новини можна знайти на офіційному сайті

Цього року до складу професійного жюрі Конкурсу увійшли представники і представниці Громадського радіо. Зокрема, Кирило Лукеренко, головний редактор Громадського радіо, буде оцінювати матеріали у номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією»Ірина Славінська, журналістка та членкиня правління Громадського радіо номінацію «Найкраще подання складної теми», а журналістка і редакторка Вікторія Єрмолаєва номінацію «Надія журналістики». Крім того, Андрій Куликов, співзасновник Громадського радіо традиційно увійшов до складу Наглядової Ради конкурсу «Честь Професії». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+