Слухати

Кандидат у президенти Росії від комуністів має рахунки у швейцарських банках / Новини на Громадському радіо

Кандидат у президенти Росії від комуністів має рахунки у швейцарських банках

06 березня 2018 - 10:57
За інформацією ЦВК, на одному з рахунків у Павла Грудініна зберігається золото

Кандидат в президенти Росії від КПРФ Павло Грудінін станом на кінець грудня, коли висувався на посаду президента РФ, мав 13 рахунків у швейцарському банку, — передає РБК з посиланням на члена Центрвиборчкому Олександра Кінева.

У ЦВК повідомили, що на момент реєстрації 12 січня Грудінін подавав до податкової дані про наявність лише двох рахунківв Швейцарії, але після запиту Федеральної податкової служби Росії швейцарській владі стало відомо, що на кінець минулого року у кандидат від комуністів мав ще 11 рахунків. Загальна сума активів на додатково виявлених 11 швейцарських рахунках становить близько 55 мільйонів рублів. На одному з рахунків знаходиться золото.

Раніше у штабі Грудініна неодноразово заявляли, що всі рахунки кандидата в іноземних банках закриті, а сам кандидат від комуністів говорив РБК, що відкривав рахунки в зарубіжних банках, щоб оплатити операції для матері і сестри. За його словами, провести подібні операції в Росії було неможливо, а самі рахунки він закрив до моменту висунення в президенти. Розмови про іноземні рахунки Грудінін пов’язував з «розв’язаною проти нього владою інформаційною кампанією».

Згідно ст. 84 закону РФ «Про вибори президента», реєстрація кандидата на президентських виборах може бути скасована Верховним судом за заявою ЦВК або одного з зареєстрованих кандидатів не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування. Для зняття кандидата Верховний суд повинен мати кілька підстав, наприклад наявність у зареєстрованого кандидата рахунків в іноземних банках.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+