Слухати

Марш жінок у Лисичанську: «За свої права треба боротися» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Марш жінок у Лисичанську: «За свої права треба боротися» (ФОТО)

06 березня 2018 - 18:11
Понад сто жінок вийшли на вулиці міста, щоб нагадати про свої права

У Лисичанську Луганської області відбувся Марш, присвячений міжнародному жіночому дню та правам людини. У ньому взяли участь понад 100 жінок.

Як повідомила Громадському радіо юристка, правозахисниця і адвокатка Віра Ястрєбова, жінки пройшли центральними вулицями Лисичанська. Гаслом ходи став заклик знати свої права і відстоювати їх.

«Восьме березня – це не лише квіти і подарунки, треба пам’ятати, як це свято виникло і задля чого було впроваджено», — говорить правозахисниця.

Загалом ситуація з правами жінок і людини в Лисичанську є складнішою за інші регіони, вважає Ястрєбова. Частими є випадки порушень прав людини, побутове та сексуальне насилля щодо жінок та випадки невиплат заробітної платні.

Організаторки акції закликають жінок не замовчувати випадки порушень їхніх прав: «Ми закликаємо жертв зґвалтувань не соромитись, і в рамках правового поля зупиняти подібне».

Хода жінок у Лисичанську відбулася мирно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+