Слухати

Що значать санкції проти банків із російським капіталом? Пояснює економіст / Новини на Громадському радіо

Що значать санкції проти банків із російським капіталом? Пояснює економіст

06 березня 2018 - 21:55
За словами Сергія Фурси, банки не зможуть повертати кредити своїм російським «мамам»

Чотири банки з російським капіталом, щодо яких сьогодні запровадили санкції, продовжать свою роботу в Україні, як і раніше. Про це в коментарі Громадському радіо сказав спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

Санкції лише забороняють їм вивводити гроші за кордон, тобто в Росію.

«Це значить, щоб «мама» не могла забирати в «дочок» гроші. Тут (в Україні, — ред.) є «дочки» російських державних банків, «мами» надавали їм масу кредитів. Так ось тепер вони не зможуть повертати ці кредити», — сказав він.

Йдеться про банки «Сбербанк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ Банк» та «БМ Банк».

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/news/2018/03/06/v-ukrayini-zaprovadyly-sankciyi-proty-chotyroh-rosiyskyh-bankiv

За словами Фурси, це не нові санкції проти цих банків.

«Вони були запроваджені минулого року також, зараз їх продовжили», — сказав він.

Нагадаємо, 6 березня Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Таким чином, в Україні запроваджуються санкції проти чотирьох банків із російським капіталом.

Санкції запроваджені на рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+