Слухати

Україну використовують як тестовий майданчик для кібератак, - МВС Британії / Новини на Громадському радіо

Україну використовують як тестовий майданчик для кібератак, - МВС Британії

06 березня 2018 - 12:13
МВС Великої Британії зацікавлене в поглиблені співпраці з Міністерством внутрішніх справ України

Уряд Великої Британії занепокоєний тим, що Україну використовують як тестовий майданчик для кібератак та корупції з боку Російської Федерації.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Великої Британії з питань безпеки та боротьби з економічною злочинністю Бен Уоллс на зустрічі з українським колегою Арсеном Аваковим у Лондоні, передає сайт МВС.

«Уряд Великої Британії занепокоєний, що Україну використовують як тестовий майданчик для кібератак, для розвитку організованої злочинної діяльності та корупції з боку Російської Федерації», — зазначив Бен Уоллс.

Він додав, що МВС Великої Британії зацікавлене в поглиблені співпраці з Міністерством внутрішніх справ України.

Читайте також: Російські хакери тренуються в Україні перед атаками на західні країни, — ЗМІ

«Ми зацікавлені поглибити з вами співпрацю як в правоохоронній сфері, так і в координації дій щодо нелегальної міграції та оперативного обміну даними. Розуміємо, який тиск на вас чинить ваш сусід і наскільки вам не просто працювати в цих умовах», — зазначив Уоллс.

Арсен Аваков наголосив, що МВС України і Національна поліція готові посилити співпрацю з поліцією Великої Британії за всіма напрямами кримінального блоку.

Читайте також: NotPetya не вірус-вимагач, а масована керована атака, — експерт з кібербезпеки

«Ми готові співпрацювати у сфері боротьби з організованою злочинністю та надавати оперативну інформацію у двосторонньому порядку, аби цей механізм працював, як годинник», — зазначив міністр внутрішніх справ України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+