Слухати

Ціни на електроенергію для населення не повинні підвищуватися, – Порошенко / Новини на Громадському радіо

Ціни на електроенергію для населення не повинні підвищуватися, – Порошенко

07 березня 2018 - 20:29
Президент вважає енергетичний ринок в Україні непрозорим

Президент Петро Порошенко переконаний, що ціни на електроенергію для населення не повинні підвищуватися.

Про це він заявив в інтерв’ю українським телеканалам.

«Ключова позиція, за якою я стою, – так, треба запроваджувати європейські норми, так, треба виконувати ті зобов’язання, які ми брали в Угоді про асоціацію. Але український народ, українські люди не мають платити за ці забаганки. Ціни для населення не мають бути підвищені внаслідок цих реформ. Я маю сумнів, що у квітні, принаймні мені про це нічого не відомо, ця система (впровадження стимулювального регулювання, RAB-тариф, – ред.) буде запроваджена. Думаю, що це потребує додаткових кроків з боку регулятора, уряду і, можливо, парламенту», – зазначив він.

Читайте також: Газова криза минула. Що робили українці, аби не замерзнути і не припинити транзит в ЄС?

Президент наголосив, що необхідно ухвалити закон, який запровадить вже найближчим часом прозору і ефективну конкуренцію на енергетичному ринку.

«Хто дешевше запропонує, той виграє і продасть. Хто триматиме високу ціну, має піти з ринку. Це – принцип, за яким працюють усі без виключення країни ЄС. Тому бути проти цього – для мене дуже дивно, бо це принцип, який ліквідує монополізацію на ринку», – наголосив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+