Слухати

Радник Трампа з питань економіки заявив про відставку  / Новини на Громадському радіо

Радник Трампа з питань економіки заявив про відставку

07 березня 2018 - 08:15
Рішення повязане з намірами Трампа запровадити підвищені тарифи на імпортовану сталь та алюміній

Один з ключових радників з питань економіки президента Дональда Трампа Гері Кон заявив, що піде у відставку через рішення Трампа запровадити підвищені тарифи на імпортовану сталь та алюміній, — передає Reuters. 

Гері Кон -  інвестиційний банкір, директор Національної економічної ради з 2017 року. За інформацією Reuters, вірогідним наступником Кона на посаді радника з питань економіки може бути Петер Наварро, директор Дрежавної торговельної ради у Білому домі або консервативний економіст Ларрі Кадлоу. 

У вівторок під час прес-конференції Дональда Трампа, Гері Кон не був присутній, попри спеціально підготовлене для нього місце. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+