Слухати

Сніг в Україні зійде до 15 березня, — директор гідрометцентру / Новини на Громадському радіо

Сніг в Україні зійде до 15 березня, — директор гідрометцентру

07 березня 2018 - 10:56
Микола Кульбіда також каже, що на сонячні дні найближчим часом чекати не варто

Сніг у більшості областей України, крім Карпат, Сумської та Чернігівської області, зійде до 15 березня. Очікувати весну найпершими можуть жителі західних та південних областей. Максимальна денна температура тут підвищиться до 8-12 градусів тепла. Про погоду на найближчий тиждень Громадському радіо розповідає директор українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

На півночі та сході, де найбільше снігу, швидкого наростання температури не чекають. Вночі близько нуля, вдень — від 1 до 6 тепла

Сонячних днів найближчим часом чекати не варто, тому що потепління призводить до утворення хмар, особливо, якщо є сніг, каже директор гідрометцентру. Також будуть часті тумани.

Стійкий перехід середньої добової температури через нуль градусів — початок метереологічної весни. Такого переходу можна чекати з середини березня. Хоча, зазначає, Микола Кульбіда, повернення мінусових температур можливо.

Найбільшу кількість опадів чекають у Карпатах, там будуть дощі. Опади у вигляді мокрого снігу з дощем впродовж тижня будуть також на півночі та в центральній частиніна півдні їх буде менше. 

Наразі на територію України наближається циклон із заходу, проте він не буде потужним. 

Весняне вододілля очікується дещо вищим від середніх значень на Десні та на деяких притоках Прип’яті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+