Слухати

Систематична протидія ісламській спільноті в Україні: обшук культурного центру у Києві — вже четвертий / Новини на Громадському радіо

Систематична протидія ісламській спільноті в Україні: обшук культурного центру у Києві — вже четвертий

07 березня 2018 - 13:56
Про це заявив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов

Вчорашній обшук в Ісламському культурному центрі у Києві — вже четвертий за останній час. Попередні подібні обшуки відбувалися в Житомирі, Сумах та Вінниці. Про це на прес-конференції сказав муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов.

«Це систематична протидія мусульманській спільноті в Украіні, — каже Ісмагілов. — Тиск, спрямований на українських мусульман».

Нагадаємо, вчора з Ісламського культурного центру у Києві місцева прокуратура №7 спільно та співробітники СБУ України вилучили близько сотні книжок, що, ймовірно, містять ознаки пропаганди культу насильства та жорстокості. Щодо частини вилученої літератури вже є експертний висновок, що підтвердив наявність таких ознак.

Керівник центру Саід Ісмагілов Саід Ісмагілов написав у Facebook, що обшуки відбувалися з порушеннями. Зокрема, він заявив, що до центру підкинули кілька книжок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+