Слухати

Волкер вважає, що треба посилити санкції за Крим

07 березня 2018 - 18:42
Спецпредставник США порівнює проблеми окупації Криму і Донбасу
Волкер вважає, що треба посилити санкції за Крим / Новини на Громадському радіо

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що варто подумати про посилення санкцій за поїздки до окупованого Криму та ведення бізнесу з півостровом.

Про це він заявив під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund в середу, передає Укрінформ.

“Важливо, що США, ЄС, Україна та інші країни не визнають російської анексії Криму. Я думаю, що настав час подумати про те, як ми можемо зробити нашу позицію більш жорсткішою, включаючи наслідки за поїздки, торгівлю і бізнес-контакти з цією територією”, — заявив Волкер. 

Він зазначив, що проблеми з Кримом є ідентичними до окупованого Донбасу. Єдиною різницею Курт назвав відсутність регулярних бойових дій на лінії розмежування.

Раніше Волкер заявив, що створені Росією окупаційні утворення «ДНР» і «ЛНР» на Донбасі повинні бути ліквідованими, оскільки не відповідають Конституції України.

«Так звані „Луганська Народна Республіка“ і „Донецька Народна Республіка“ є утвореннями, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати роль РФ і зміцнити конфлікт, і вони повинні бути ліквідованими. Не існує місця для них в українському конституційному ладі. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення повинні зникнути», — заявив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+