Слухати

НАТО проведе наймасштабніші навчання у Європі з часів Холодної війни / Новини на Громадському радіо

НАТО проведе наймасштабніші навчання у Європі з часів Холодної війни

08 березня 2018 - 07:56
У навчаннях візьме участь близько 45 тисяч військовослужбовців

Командувач Корпусом морської піхоти США генерал Роберт Неллер на слуханнях в комітеті з бюджетних асигнувань Палати представників конгресу США повідомив, що заплановані на осінь цього року навчання НАТО в Європі стануть найбільшим з часів холодної війни.

За словами Роберта Неллера, в маневрах візьмуть участь близько 45 тисяч військовослужбовців країн НАТО, а також десятки кораблів і літаків, які у маневрах біля берегів Норвегії захищатимуть від «зімітованої загрози».

Генерал додав, що очікує «демарші та інші дії» з боку Росії. «Але я думаю, що це показує серйозність стратегії, а також те, що європейські союзники хочуть бачити нашу присутність в Європі», — додав Неллер.

Навчання Trident Juncture проводяться раз на три роки і є найбільшими маневрами НАТО. У навчаннях Trident Juncture — 2015-го, які проходили на території Португалії, Іспанії та Італії, брали участь близько 36 тисяч військовослужбовців країн НАТО.

Нагадаємо, що 19 лютого Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Росія порушує договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД), що може призвести до нових ядерних перегонів у Європі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+