Слухати

Корейського актора знайшли мертвим після звинувачень у сексуальних домаганнях / Новини на Громадському радіо

Корейського актора знайшли мертвим після звинувачень у сексуальних домаганнях

09 березня 2018 - 12:12
Джо Мін Кі знайшли у його будинку в Сеулі

Актора з Південної Кореї Джо Мін Кі, якого раніше звинувачували у сексуальних домаганнях, знайшли мертвим, — передає BBC. Щонайменше 8 людей звинувачували актора у домаганнях в рамках руху в соціальних мережах #MeToo.

Зокрема у домаганнях щодо студентів університету в Хонджу, де Джо викладав останні кілька років. З університету його звільнили минулого місяця через звинувачення. Спочатку Джо спростовував усі звинувачення, але 27 лютого визнав свою провину та вибачився. 

«Усе це моя помилка. Я єдиний, кого можна звинувачувати. Я вибачаюсь перед усіма, кому зробив боляче. З цього моменту я не буду уникати соціальних та правових наслідків моїх помилок», — заявив тоді Джо Мін Кі. На момент смерті йому було 52 роки. 


Нагадаємо, що жінки і деякі чоловіки поділилися своїми історіями в соціальних мережах під хештегом #MeToo — «Я теж» — після того, як актриса Аліса Мілано на вихідних написала в Twitter: «Якщо ви зазнали сексуального домагання або нападу, напишіть «Я теж» у відповіді до цього твіту, ми побачимо реальний масштаб проблеми».

Серед тих, хто приєднався до кампанії — Леді Гага, Моніка Левінські, Розаріо Доусон і сенатор Елізабет Уоррен.9 жовтня Вайнштейн, звинувачений у сексуальних домаганнях, був звільнений з компанії Weinstein Company, співвласником якої він є. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+