Слухати

Лідери США та Північної Кореї домовились про зустріч  / Новини на Громадському радіо

Лідери США та Північної Кореї домовились про зустріч

09 березня 2018 - 07:40
Президент Дональд Трамп погодився на пропозицію Кім Чен Ина зустрітись до травня для обговорення врегулювання конфлікту

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин запропонував Дональду Трампу зустрітись у травні. Президент Трамп погодився на пропозицію. Про це повідомили члени місії Південної Кореї, які вчора прибули у Вашингтон з листом від лідера КНДР, — передає BBC.  

За словами представників місії, Кім Чен Ин погодився призупинити ядерні та ракетні випробування і зацікавлений у денуклеаризації. Дональд Трамп заявив, що санції США щодо КНДР і далі діятимуть, поки сторони не домовляться про конкретні умови угоди.

Північна Корея поки ніяк не коментувала розвиток подій. 

Нагадаємо, що 5 березня президент Південної Кореї надіслав місію посланців до КНДР, щоб вплинути на розвиток перемовин між США та Північною Кореєю з приводу денуклеаризації Корейського півострова. Пізніше місія повідомила, що Кім Чен Ин погодився призупинити ядерні та ракетні випробовування за умови, що США теж візьмуть участь у перемовинах. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+