Слухати

Нові мита США не вплинуть на Канаду та Мексику / Новини на Громадському радіо

Нові мита США не вплинуть на Канаду та Мексику

09 березня 2018 - 08:10
Надалі список країн, на товари яких не впливатимуть мита може поповнитись іншими союзниками США

Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мита алюміній та 25% на сталь. Проте нові правила не поширюються на Канаду та Мексику, а за словами представників президента, до списку країн, на які не вплинуть нові тарифи можуть увійни й інші країни, — передає Reuters. 

Закон про нові тарифи почне діяти за 15 днів. За словами Трампа, такі мита мають захастити національну безпеку країни. Він також додав, що якщо підприємці хочуть не платити податки, то мають перевезти власні бізнеси в США. Американський уряд розраховує, що тарифи на сталь і алюміній скоротять імпорт до рівнів, необхідних для розвитку галузей і досягнення їх довгострокової життєздатності.

Канада є найбільшим постачальником сталі та алюмінію в США. Рішення про нові тарифи розколює команду президента на прихильників консервативної та ліберальної економічної політики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+