Слухати

Поліція не втручалася у побиття депутатів у Києві, - Свобода (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Поліція не втручалася у побиття депутатів у Києві, - Свобода (ФОТО)

09 березня 2018 - 13:16
У поліції Києва кажуть, що депутати намагалися кинути у працівників «Київблагоустрою» «коктейль Молотова»

46d361 782 608fdbb1b4f3bd6cf5e31f3.jpeg

Юрій Левченко // facebook.com/s.kutniak
Юрій Левченко
facebook.com/s.kutniak

Зранку 9 березня у Києві були побиті члени всеукраїнського об’єднання «Свобода», народний депутат Юрій Левченко та депутат Київської міської ради Святослав Кутняк. Поліція не намагалася запобігти інциденту, заявив Громадському радіо прес-секретар об’єднання «Свобода» Ярослав Голобородько.

Депутатів побили на вулиці Половецькій, в районі Татарки, де вони перешкоджали знесенню гаражів.

«Ми разом із громадою з 3:30 ранку протистояли кличковським «тітушкам» із «благоустрою», щоби захистити майно місцевих мешканців та не допустити незаконну забудову. Найманці Кличка жорстоко, до втрати свідомості, побили Юрія Левченка, він в лікарні», ‒ повідомив Кутняк.

Речник «Свободи» Ярослав Голобородько каже, що на вулицю Половецьку приїхали «тітушки», які й побили депутатів.

За версією поліції, Левченко намагався кинути «коктейль Молотова» у людей, які демонтували гаражі.

«На цей час відомо, що працівники «Київблагоустрою», відповідно до приписів, проводили демонтаж гаражів, там перебували місцеві мешканці. Потім згодом, зі слів очевидців, з’явилися народний депутат і депутат Київради, і нібито при спробі кинути «коктейль Молотова» відбувся конфлікт, штовханина, і після цієї події народний депутат і депутат Київради залишили місце події», — розповіла Громадському радіо речниця столичної поліції Оксана Блищик.

6 340 831 392e9cd8af9 598 274f4b3c5c0.jpeg

Левченко у лікарні // facebook.com/s.kutniak
Левченко у лікарні
facebook.com/s.kutniak

У «Свободі» стверджують, що правоохоронці були свідками конфлікту і не перешкоджали побиттю депутатів.

«Поліція була на місці, вони не втручалися у те, що відбувалося», — сказав Голобородько.

У поліції радять депутатам звернутися до прокуратури у разі невдоволення діями правоохоронців.

«Цю інформацію вони можуть надати в органи прокуратури, і, якщо прокуратура вбачатиме у діях поліції ознаки службової недбалості чи будь-якого іншого правопорушення, то внесе відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відповідно визначить підслідність», — зазначила Блищик.

Обидва депутати зараз перебувають у лікарні. Поліція повідомлення від лікарів про звернення депутатів до медзакладу поки не отримала.

«Чекаємо цю інформацію від лікарів. Ми зареєстрували повідомлення у журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення правопорушень у Шевченківській поліції. На місці працює слідчо-оперативна група», — зазначила Блищик.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+