Слухати

Ілон Маск показав поїздку підземного електробуса (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Ілон Маск показав поїздку підземного електробуса (ВІДЕО)

10 березня 2018 - 13:50
Новий транспорт зможе рухатись зі швидкістю 241 кілометрів на годину

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск розмістив в своєму Twitter уривок відеопрезентації, яка демонструє електробус для підземних тунелів.

Розробкою проекту займається ще одна компанія Маска, The Boring Company. У плануванні системи підземних тунелів, компанія зробить пріоритет на пішоходів і велосипедистів.  

«Мережа тунелів буде пристосована для автомобілів, але тільки після того, як будуть задоволені всі персоналізовані потреби громадського транспорту. Першими повинні бути ті, хто не може дозволити собі машину. Це питання ввічливості і справедливості», — написав Маск.

За його словами, The Boring Company створить безліч маленьких станцій «розміром з одне паркувальне місце» для підземних електробусів щоб підвозити клієнтів прямо до місця призначення. Така система «органічно впишеться в структуру міста», на відміну від значної кількості великих станцій метрополітену. 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+