Слухати

Сирійські урядові війська розділили загони повстанців у Східній Гуті на три анклави (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Сирійські урядові війська розділили загони повстанців у Східній Гуті на три анклави (ФОТО)

10 березня 2018 - 17:13
За три тижні боїв у Східній Гуті загинуло близько 1000 людей

Сьогодні сирійські урядові війська перейшли у наступ, розділили війська повстанців на три анклави і оточили міста Дума та Хараста — передає BBC.

Зараз армія Башара Асада контролює половину територій регіону. Сили опозиції розділені на три частини — місто Дума, яке кілька годин тому оточили сирійські війська, місто Хараста, дорогу до якого тепер контролюють урядові війська та кілька міст на півдні регіону.

Протягом останніх двох тижнів урядові війська втілювати стратегію оточення, ізоляції та захоплення кожного населеного пункту один за одним. Сьогодні ж урядові війська захопили місто Місраба.

dx7ivwwvoae7g0q.jpg

Конфлікт у Східній Гуті станом на день 10 березня. Червоний - території під контролем урядових військ  // Lucifuge Rofocale
Конфлікт у Східній Гуті станом на день 10 березня. Червоний — території під контролем урядових військ
Lucifuge Rofocale

Сьогодні сирійсько-російська авіація обстріляла машину швидкої допомоги центру цивільної оборони міста Місраба. Вчора увечері стало зі Східної Гути через гуманітарний коридор вийшла перша з група з 13 повстанців

Нагадаємо, 8 березня сирійський уряд Башара Асада заявляв, що урядова армія розділила війська повстанців у Східній Гуті на дві частини. 5 березня перший гуманітарний конвой ООН заїхав у Східну Гуту в Сирії. Проте надалі гуманітарні організації не змогли налагодити регулярне постачання їжі та медикаментів через сильні обстріли. Активна фаза боїв за Східну Гуту триває з 18 лютого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+