Слухати

У Китаї оголосили про початок розробки 6G / Новини на Громадському радіо

У Китаї оголосили про початок розробки 6G

10 березня 2018 - 13:13
Окремі компанії в Китаї вже використовують покоління мобільного зв'язку 5G

Китайські вчені почали розробляти новий стандарт мобільного зв’язку шостого покоління (6G — generation покоління з англійської прим. ред.). Про це заявив Міністр промисловості та інформатизації КНР Мяо Вей, - передає China Daily. 

Мяо Вей додав, що одним із ключових завдань розробок і розвитку нового покоління зв’язку є «загальна машинизация», коли більшість робочих людських завдань делегується машині. 

Міністр згадав і популярну у Китаї концепцію «Інтернету речей» (Internet of Things). Вона передбачає підключення до єдиної мережі різних пристроїв з вбудованими датчиками. За прогнозами китайських вчених, це має максимально спростити рішення повсякденних завдань, полегшити процес обміну даними, повністю або частково виключивши участь людини. 

Зараз Китай працює і над технологією стандарту зв’язку 5G. Найбільші місцеві оператори зі своїми партнерами, включно з компанією Huawei і корпорацією ZTE, займаються розробкою і випробуваннями станцій та пристроїв під стандарт зв’язку п’ятого покоління. 5G підвищить швидкість передачі інформації до одного гігабайта на секунду, тобто у 20-50 разів швидше існуючих стандартів передачі даних.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+