Слухати

В Італії сталася сутичка між українським військовим та ведучим російського каналу / Новини на Громадському радіо

В Італії сталася сутичка між українським військовим та ведучим російського каналу

10 березня 2018 - 15:26
Артем Шейнін заявив, що сподівається поговорити з Валерієм Ананьєвим «по-людськи»

Український військовослужбовець Валерій Ананьєв заявив, що побився з російським ведучим «Час покаже» на Першому каналі Артемом Шейніним у Вероні в Італії.

На своїй сторінці в Фейсбуці Ананьєв розповів, що зустрів ведучого «Первого канала» у Вероні в аптеці. Ананьєв почав провокувати російського ведучого, а потім плюнув йому в обличчя. У соцмережах він пояснив свій вчинок тим, що Артем Шейнін підтримує військовий конфлікт в Україні. На підтвердження інциденту українець опублікував фото разом з Шейніним. 

У  коментарі РИА Новости Артем Шейнін, сказав, — «Ніякого нападу, звичайно, не було. Він за нами довго спостерігав, фотографував задовго до того, як підійшов, і взагалі діяв абсолютно виважено, раціонально. На самому початку знайомства він сказав: «Якби ми були в іншому місці, я б тебе вбив». Людина, яку засліпив  праведний гнів, не оперує словами: «якби та якби …».

Я йому сказав: «Ну, якщо ми все-таки тут, говорити нема про що і я піду». Після цього людина перейшла на найбільш зрозумілий, мабуть, для нього спосіб спілкування і почав плюватися. Я вже років 45 як не з’ясовував стосунків ні з ким плювками. А він знову перейшов до «якби» — став говорити, «я б тобі голову відрізав», — розповів телеведучий. Він додав, що сподівається, що коли-небудь Ананьєв «прийде до тями» і їм вдасться поговорити «по-людськи». 

Читайте також: Валерія Ананьєв розповів про європейську мандрівку у 1800 кілометрів

Раніше Валерій Ананьєв розповідав Громадському радіо про свій досвід АТО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+