Слухати

На Закарпатті зробили 15 березня вихідним на честь річниці Карпатської України  / Новини на Громадському радіо

На Закарпатті зробили 15 березня вихідним на честь річниці Карпатської України

11 березня 2018 - 19:14
Таке розпорядження видав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він пропонує перенести робочий день на одну із субот у квітні

На Закарпатті зробили вихідним днем 15 березня, коли відзначають річницю Карпатської України. Таке розпорядження підписав голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, повідомляє сайт очільника.

«Згідно з розпорядженням голови ОДА, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із четверга, 15 березня, на одну із субот квітня, коли по області проводитиметься традиційна весняна толока», — йдеться у повідомленні.

Як відомо, 15 березня 1939 року сойм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – «Ще не вмерла Україна».

«15 березня 1939 року – одна з найвизначніших дат в історії Закарпаття, тому в наш час цей день заслуговує на те, щоб бути вихідним», — зазначив Геннадій Москаль.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+