Слухати

Нацдружини і С14 намагалися знести радянський пам’ятник Корчагіну у Боярці (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Нацдружини і С14 намагалися знести радянський пам’ятник Корчагіну у Боярці (ФОТО)

11 березня 2018 - 14:36
Павло Корчагін — герой роману «Як гартувалася сталь» радянського письменника Миколи Островського

Представники організацій «Національні дружини» і С14 намагалися знести радянський пам’ятник персонажу радянського роману Павлу Корчагіну у Боярці Київської області.

Про це Громадському радіо повідомив речник поліції у Київській області Микола Жукович.

«Приблизно 50 людей намагалися знести цей пам’ятник, але після спілкування з поліцією вони залишили цю думку і нічого не робили. Представники поліції там були. Керівництво поліції Київської області з ними спілкувалося, переконуючи, що це пам’ятник архітектури і його не можна руйнувати», — заявив Жукович.

Секретар міської ради Боярки Олексій Скринник телефоном сказав «Громадському радіо», що журналісти застали його у вихідний день на роботі, у нього немає часу для коментарів, і поклав слухавку.

Павло Корчагін — герой роману «Як гартувалася сталь» радянського письменника родом з України Миколи Островського. Роман був написаний російською мовою у 1932 році у стилі радянського соціалізму.

Український інститут національної пам’яті зарахував персонажа Павла Корчагіна до «списку осіб, які підпадають під дію закону про декомунізацію». Герой Корчагін «пропагував боротьбу за встановлення радянської влади в Україні», пояснили історики Інституту включення літературного персонажа до цього списку.

Поки націоналісти спілкувалися з поліцією у Боярці, у Києві у цей час декілька десятків активістів «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі пікетували будинок міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

29 103 905_1 630 782 453 625 534_2 366 195 761 504 236 950_n.jpg

Олексій Бик опублікував фото з Боярки // facebook.com/bik.oleksij
Олексій Бик опублікував фото поїздки націоналістів у Боярку
facebook.com/bik.oleksij

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+