Слухати

Росія перестала грати у демократію на виборах, - політтехнолог Гельман / Новини на Громадському радіо

Росія перестала грати у демократію на виборах, - політтехнолог Гельман

11 березня 2018 - 21:37
Російський політтехнолог і галерист Марат Гельман вважає, що Росія перестала показувати нібито демократичні вибори

Росія перестала показувати, що вибори проходять демократично і вважає це рудиментом – таку думку висловив в ефірі Громадського радіо російський  політтехнолог, колекціонер і публіцист Марат Гельман.  

«По-моєму, це перші вибори, які не є виборами ні по факту, ні формально. Раніше у нас була погана демократія, вибори, можливо, були не зовсім чесні, використовувався адміністративний ресурс. Потім у нас була декоративна демократія. Тобто, коли з виду все намагалися зробити як всюди, але насправді вибір за людей уже зроблений. А у цей раз в Росії уже не соромляться, чесно кажуть, що демократія це рудимент, що демократичним способом вибираються погані, от Трамп, наприклад, тобто погані президенти, і що Росія, звісно, вимушена, бо конституція така, грати у вибори, але насправді ніякого вибору немає», — розповів Марат Гельман.

Нагадаємо, 18 березня у Російській Федерації відбудуться вибори президента.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+