Слухати

У Криму дітей змушують малювати плакати до виборів президента РФ, - правозахисна група / Новини на Громадському радіо

У Криму дітей змушують малювати плакати до виборів президента РФ, - правозахисна група

11 березня 2018 - 16:42
Дітей просять зобразити на плакаті участь із батьками у виборах президента Російської Федерації

В окупованому Криму в одній із шкіл дітей примушують малювати плакати до виборів президента Росії.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група із посиланням на два незалежні джерела у різних класах цієї школи.

За даними джерел, дітей зобов’язали записати в щоденник про участь в конкурсі. Малюнок для конкурсу потрібно принести в школу до 13 березня.

«Принести до 13.03 плакат на конкурс малюнків» Мама, тато, я — у виборах бере участь вся сім’я «, — цитують правозахисники записи із щоденників дітей. 

За інформацію кримських правозахисників, дітям запропонували привести своїх батьків на вибори і сфотографуватися на тлі таких дитячих малюнків.

«У цій школі 18 березня буде виборча дільниця, на якій пройдуть нелегітимні вибори президента РФ», — йдеться у повідомленні.

Крім того, Кримська правозахисна група просить повідомляти їх про примус кримчан до участі у виборах президента РФ або залучення школярів в політичну агітацію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+