Слухати

Європейський банк виділив Україні майже 26 мільйонів на сонячні електростанції / Новини на Громадському радіо

Європейський банк виділив Україні майже 26 мільйонів на сонячні електростанції

11 березня 2018 - 17:29
Відкриття трьох сонячних електростанцій на Вінниччині дозволить створити додаткові 350 робочих місць, переконаний Порошенко

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив 25,9 млн євро на будівництво трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області. 

Про це повідомив у Facebook президент України Петро Порошенко. 

«European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) виділив 25,9 млн євро на будівництво трьох сонячних електростанцій на Вінниччині. Цей проект — ще один крок до енергонезалежності нашої держави. А також — нові робочі місця для 350 людей, які будуть зайняті на будівництві та ще 15-ти, зайнятих на обслуговуванні станції», — написав Порошенко. 

Читайте також: Яке майбутнє пророкує енергетичній системі України стратегія до 2035 року?

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+