Слухати

Активіст, якого арештували у Севастополі, вийшов після 11 діб арешту / Новини на Громадському радіо

Активіст, якого арештували у Севастополі, вийшов після 11 діб арешту

12 березня 2018 - 18:40
Олексія Шестаковича арештували зранку 1 березня перед тим, як він збирався подати заяву на санкціонований мітинг проти президентських виборів РФ

Кримський активіст та анархіст Олексій Шестакович вийшов з арешту. Він провів там 11 діб. Про це активіст написав у групі «Анархисты Севастополя» на Facebook. 

«1 марта намечал отнести уведомление о митинге, намечал встать пораньше. Но меня разбудили в 7:50», — написав він про деталі свого затримання.

Нагадаємо, репресії проти лівих активістів Севастополя почалися у зв’язку із запланованою ними акцією проти президентських виборів Росії, які проводитимуться також в Криму. Активісти збиралися подати заяву на санкціонований мітинг проти цих виборів. Він мав відбутися 10 березня, проте 1 березня Олексія Шестаковича та Івана Маркова заарештували.

Іван Марков був звільнений 9 березня за апеляційною скаргою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+