Слухати

Порошенко не вноситиме до парламенту законопроект про податок на виведений капітал / Новини на Громадському радіо

Порошенко не вноситиме до парламенту законопроект про податок на виведений капітал

12 березня 2018 - 15:44
Раніше президент заявляв, що підтримуватиме просування цього закону

Петро Порошенко не вноситиме до парламенту законопроект «Про податок на виведений капітал». Про це він заявив під час зустрічі з представниками бізнесу у понеділок 12 березня.

«Я не буду його зараз підписувати. Я не буду його вносити в парламент. Я вважаю, що з цього приводу потрібна чесна дискусія з нашими іноземними партнерами й асоціаціями бізнесу. Мова йде не просто про податки. Мова йде про нову філософію. Ми захищаємо цим законопроектом малий та середній бізнес. Значно спрощується облік. що ти вивів — сплати податки; що залишилось — інвестуй у бізнес», — сказав Порошенко.

Про слова президента на своїй сторінці у Facebook написав також міністр фінансів проекту «Перший професійний уряд реформ» Тарас Козак.

«Це тягне на сенсацію. Петро Порошенко передумав виконувати свою обіцянку і НЕ ВНОСИТИМЕ в Парламент законопроект «Про Податок на виведений капітал». Бочка дьогтю в ложці меду», - написав він.

Народний депутат, віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв зазначив, що проти цього законопроекту виступає МВФ

«МВФ наразі сильно проти. Ми про це кілька днів тому на зустрічі з ван Рооденом говорили. Будемо переконувати, підключаємо експертів як Роман Сульжик . Але поки доведеться почекати. Забагато протирічь», — написав він в коментарі до посту Тараса Козака.

Володимир Ар’єв зазначив, що введення в дію такого закону призведе до діри в бюджеті.

Нагадаємо, раніше на зустрічі з блогерами 10 березня Порошенко підкреслював, що підтримуватиме просування закону про податок на виведений капітал. Про це писав, зокрема, Віктор Тригубов.

На думку блогера Ігоря Бігдана, реформа щодо податку на виведений капітал спрощує ведення бізнесу та знижує податкове навантаження.

«Ось реально економічна бомба, яку чекає бізнес. Порошенко прихильник цієї реформи і буде її активно просувати найближчим часом. Але, по-перше, він все-таки не приймає закони — це робота ВР… По-друге, не весь бізнес підтримує податок на виведений капітал. Транснаціональним корпораціям типу Кока-коли він вкрай не подобається, тому чекайте їх атаку в наших найчесніших ЗМІ, через лобістів МВФ, ЄБРР і т.д», — написав Бігдан.

Читайте також: Президент нас кинув, — експерт про відмову уряду ввести податок на вивeдeний капітал.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+