Слухати

Порошенко підписав закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю / Новини на Громадському радіо

Порошенко підписав закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

12 березня 2018 - 16:29
Президент підписав прийнятий Верховною Радою закон під час зустрічі з представниками бізнесу

Під час зустрічі з представниками бізнесу у понеділок 12 березня Петро Порошенко підписав закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», раніше прийнятий Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба президента в офіційному акаунті у Twitter.

«Під час зустрічі із бізнесом підписав закон про «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цим законом запроваджується сучасні принципи корпоративного регулювання, створення і ведення бізнесу, а також виходу бізнесу з нього», — зазначено у повідомленні.

Згідно з новим законом, учасники товариств з обмеженою відповідальністю зможуть створювати наглядові ради в статутах своїх товариств. Також передбачено регулювання корпоративних договорів, відомих як «shareholder agreements» .

Нагадаємо, під час зустрічі президента з представниками бізнесу стало відомо, що Порошенко не вноситиме до парламенту законопроект про податок на виведений капітал.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+