Слухати

СБУ проводить понад 25 обшуків у людей, які нібито сприяють проведенню антиукраїнських акцій / Новини на Громадському радіо

СБУ проводить понад 25 обшуків у людей, які нібито сприяють проведенню антиукраїнських акцій

12 березня 2018 - 12:12
Під час обшуків вилучили пропагандистські матеріали, зброю та вибухівку - кажуть в СБУ

Служба безпеки України 12 березня проводить понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в людей, які нібито сприяють Росії в проведені антиукраїнських акцій. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська

«Під час обшуків вилучено пропагандистські матеріали, зброя, вибухівка та багато інших доказів підривної роботи проти нашої країни. Більш детальна інформація буде оприлюднена на сайті СБУ після завершення всіх необхідних процесуальних дій. На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів», — зазначила Гітлянська.

Як повідомляє видання Страна.ua, зокрема обшуки проходили у київського журналіста Юрія Лукашина.  Видання також опублікувало постанову суду, де йдеться про те, що  обшук здійснюється в рамках кримінального виробництва «інформаційної агресії» проти України з боку «невстановлених представників Російської Федерації та окупаційної влади Криму». Розслідуванням справи займається прокуратура Автономної Республіки Крим.

zamazka.png

Ухвала суду //
Ухвала суду

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+