Слухати

Суддям КС РФ повідомлено про підозру щодо окупації Криму / Новини на Громадському радіо

Суддям КС РФ повідомлено про підозру щодо окупації Криму

12 березня 2018 - 11:41
Повідомлення про підозру, пам'ятки про права та повістки про виклик були відправлені 6 березня

Голові та 18 суддям Конституційного суду Російської Федерації направлено повідомлення про підозру та виклик на допит щодо рішення про анексію Криму.

Про це у Facebook написав Генпрокурор Юрій Луценко.

Головна військова прокуратура, за словами Луценка, продовжує досудове розслідування за фактом розв’язання та ведення представниками влади і Збройних Сил РФ агресивної війни проти України.

Крім того, розслідує вчинення інших злочинів, що призвели до окупації території Автономної республіки Крим і міста Севастополь та інших тяжких наслідків.

«На підставі зібраних доказів 01.03.2018 складено повідомлення про підозру Голові та 18 суддям Конституційного Суду Російської Федерації у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, представниками влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків)», — написав Луценко.

Повідомлення про підозру, пам’ятки про права та повістки про виклик були відправлені 6 березня за допомогою кур’єрської служби міжнародної доставки та електронною поштою. Як повідомив Луценко, документи були доставлені за місцем роботи підозрюваних (Конституційний Суд РФ, отримав працівник секретаріату Сенякова). Підозрюваних викликають для проведення слідчих дій на 13 та 19 березня 2018 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+