Слухати

У Києві закривають спеціалізований ліцей: учні та батьки влаштували протест(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві закривають спеціалізований ліцей: учні та батьки влаштували протест(ВІДЕО)

12 березня 2018 - 13:13
Дітей із спеціалізованого ліцею хочуть перевести до інших шкіл у районі

У Києві закривають спеціалізований ліцей №142  на реконструкцію на невизначений термін. У зв’язку із закриттям під стінами закладу учні та їхні батьки влаштували протест.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

«Ця школа спеціалізована. Таких в Києві три і тут відібрані діти обдаровані, які пройшли відбір з усього Києва, у нас спеціальна програма, старші класи навчаються за університетською програмою, вони зараз в 7 класі навчаються за програмою які звичайні школярі проходять в 10 класі, у нас є окремі методичні програмки з фізики з хімії, по геометрії і алгебри, наші діти по ЗНО проходять 98%», — говорить мама учня 7-го класу.

У ліцеї навчаються учні 511 класів, прийом до 5 та 810 класів здійснюється на конкурсній основі. Саме ж навчання здійснюється за фізико-математичним та хіміко-технологічним профілями.

Як пояснює перший заступник голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський, адміністрація району прийняла рішення призупинити навчання в будівлі цього ліцею, вести дистанційне навчання та здійснити заходи щодо переведення дітей в інші навчальні заклади Солом’янського району.

«Це пов’язано в тим, що на даний момент ми маємо висновки обстежень технічного стану будівлі яким визнана ця будівля аварійною. Плюс додатково зараз відбувається підняття ґрунтових вод і відповідно щоб не було ніякої загрози життю дітей і вчителів, ми прийняли рішення тимчасово тут припинити навчання», — коментує Володимир Бялковський

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+