Слухати

У Росії розповіли про надходження в армію лазерної зброї

12 березня 2018 - 07:45
За словами заступника міністра оборони РФ, лазерні комплекси надійшли в російську армію в 2017 році
У Росії розповіли про надходження в армію лазерної зброї / Новини на Громадському радіо

Заступник міністра оборони РФ Юрій Борисов в інтерв’ю російському виданню «Червона зірка» розповів про те, що на озброєнні у російській армії з’явилися лазерні комплекси, здатні роззброювати противника і вражати його об’єкти.

За словами Борисова, ці комплекси надійшли в російську армію в 2017 році.

«Про лазерну зброю говорити можна багато, і про неї давно зняті фільми, написані фантастичні книжки, всі про це знають. Але те, що ці системи стали надходити на озброєння, — це дійсно реалії сьогоднішнього дня. З минулого року на озброєння надійшли лазерні комплекси, які дають можливість роззброювати потенційного противника і вражати всі ті об’єкти, які служать метою для лазерного променя цієї системи», — зазначив Юрій Борисов. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Росії заявили про успішний запуск гіперзвукової ракети комплексу «Кинджал» і балістичної ракети оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) «Іскандер-М».

Перед тим, 1 березня,  у своєму посланні до Федеральних зборів президент Росії Володимир Путін заявив про випробовування нової ракети з ядерним двигуном. Він також розповів, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+