Слухати

В 40 містах України почало мовлення нове Радіо НВ / Новини на Громадському радіо

В 40 містах України почало мовлення нове Радіо НВ

12 березня 2018 - 09:47
Радіо здійснює мовлення у всіх обласних центрах країни та найбільших районах, працюючи замість Ера ФМ

Перша українська загальнонаціональна радіостанція розмовного формату Радіо НВ зранку 12 березня розпочала мовлення у 40 містах України.

Радіостанція здійснює мовлення у всіх обласних центрах країни та найбільших районах, повідомляє сайт «НВ».

«Радіо НВ щодня транслює розмовні та авторські програми з 7 до 22, перебиваючи їх випусками новин кожні 20 хвилин. У всіх містах Радіо «НВ» веде мовлення на тих частотах, де раніше мовило радіо Ера ФМ», — йдеться у повідомленні.

«Для Радіо НВ ми придбали нове обладнання, а до роботи над станцією залучили найкращих журналістів і редакторів», — сказав керівник проекту «Новое Время» Віталій Сич.

Окрім радіо, власники видають щотижневий журнал «Новое Время» і новинний сайт NV.ua.

Журнал «Новое Время» був створений навесні 2014 журналістами, які протягом 20032013 рр. працювали над українським російськомовним журналом «Корреспондент». Інвестором проекту є чеський бізнесмен Томаш Фіала, голова інвестиційної компанії Dragon Capital і президент Європейської Бізнес Асоціації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+