Слухати

В Україні продовжує рости споживча інфляція, - голова ради НБУ  / Новини на Громадському радіо

В Україні продовжує рости споживча інфляція, - голова ради НБУ

12 березня 2018 - 11:08
За два місяці 2018 року споживча інфляція становила 2,4%

В Україні темпи підвищення цін на споживчому ринку України залишаються високими. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ради Національного банку України Богдан Данилишин

«Інфляція на споживчому ринку в лютому 2018 року порівняно з попереднім місяцем становила 0,9%. Таким чином, у лютому спостерігалося уповільнення темпів зростання цін на споживчому ринку в порівнянні із січнем, коли цей показник становив 1,5%. Проте, темпи підвищення цін на споживчому ринку України залишаються високими. За два місяці 2018 року споживча інфляція становила 2,4%», — зазначив Данилишин.

Він зазначив, що у порівнянні із попереднім місяцем в річному вимірі також зафіксоване незначне уповільнення інфляції — з 14,1% (січень 2018 року до січня 2017 року) до 14% (лютий 2018 року до лютого 2017 року).

Крім того, базова інфляція в лютому 2018 року порівняно з попереднім місяцем становила 0,6%, у порівнянні із лютим 2017 року – 9,7%, за січень-лютий поточного року — 1,3%.

Данилишин також наголошує, що зараз варто переглянути політику ціноутворення на продукти харчування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+