Слухати

ЄС продовжив санкції проти чиновників та бізнесу РФ на півроку / Новини на Громадському радіо

ЄС продовжив санкції проти чиновників та бізнесу РФ на півроку

12 березня 2018 - 11:51
Санкції стосуються 150 осіб та 38 компаній

Рада Європейського союзу 12 березня продовжила індивідуальні санкції за підрив і загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Санкції продовжені на шість місяців до 15 вересня 2018 року, повідомляє сайт Ради ЄС.

Як повідомляється, обмежувальні заходи складаються з замороження рахунків і заборони на в’їзд. Вони застосовуються до 150 осіб та 38 компаній.

«Оцінка ситуації не виправдовує зміну режиму санкцій. Відповідна інформація та пояснення причин внесення до переліку цих осіб та організацій були оновлені у міру необхідності», — пояснили у Раді ЄС.

Рішення про продовження санкцій буде опубліковане в Офіційному журналі ЄС 13 березня.

Нагадаємо, 5 березня Рада Євросоюзу продовжила до 6 березня 2019 року санкції, які передбачають замороження активів 13 осіб з оточення екс-президента України Віктора Януковича.

У вересні 2017 року Рада ЄС офіційно продовжила санкції проти фізичних осіб та компаній, причетних до порушення територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Обмежувальні заходи продовжено стосовно 149 осіб та 38 компаній. Ці санкції були вперше запроваджені у березні 2014 року і неодноразово продовжувалися. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+