Слухати

МВФ готовий регулювати світовий ринок криптовалют

13 березня 2018 - 20:47
У Фонді вважають, що жодна з країн не зможе регулювати цей ринок самостійно
МВФ готовий регулювати світовий ринок криптовалют / Новини на Громадському радіо

Глава МВФ заявила про необхідність вжити заходів у відповідь на існуючі ризики, які можуть нести криптовалюти, наголосивши, що Фонд може грати центральну роль в цьому процесі. Про це Крістін Лагард написала у своєму блозі.

«Відкидати криптовалюти було б не мудро. Ми повинні вітати їх потенціал, але усвідомлювати ризики», — написала Лагард

За її словами, незважаючи на те, що технологія блокчейн може радикально змінити багато сфер, крім фінансів, криптовалюти є небезпечними, тому, що можуть бути використані як інструмент відмивання грошей і фінансування тероризму.

«Жодна з країн не зможе впоратися з цією загрозою поодинці. МВФ має унікальну позицію, будучи майданчиком для знаходження відповідей на питання про ринок криптовалют», — вважає Лагард.

Пропозиції Крістін Лагард в плані регулювання ринку криптовалют включають заходи щодо захисту споживачів, використання інструментів біометрії, криптографії та штучного інтелекту для швидкого виявлення підозрілих транзакцій, а також введення єдиних правил для ринку в різних країнах.

Нагадаємо, Нацбанк України заявив про опрацьовування питання доцільності випуску власної криптовалюти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+