Слухати

На Львівщині суд повернув державі 193 га земель вартістю 35 млн грн

13 березня 2018 - 21:31
Сільрада передала в оренду невитребуваних паїв без проведення процедури визнання спадщини
На Львівщині суд повернув державі 193 га земель вартістю 35 млн грн / Новини на Громадському радіо

Господарський суд Львівської області задовольнив у повному обсязі позов Золочівської місцевої прокуратури до Стрілківської сільської ради та ТзОВ «Луги-2». Про це йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

«Прокуратура у суді вимагала визнати недійсним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування, визнати недійсним договір «Про управління спадщиною» та зобов’язати повернути земельні ділянки (землі померлих громадян) площею майже 193 га, вартістю понад 35 млн грн», – йдеться у повідомленні прокуратури Львівщини.

Стрілківська сільська рада, всупереч вимогам чинного законодавства, прийняла рішення про фактичну передачу в оренду невитребуваних паїв без проведення процедури визнання спадщини, що передбачений ст. 1277 Цивільного кодексу України.

Відтак, земельні ділянки сільськогосподарського призначення звільнено із незаконного використання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+