Слухати

Події Громадського радіо на Docudays UA / Новини на Громадському радіо

Події Громадського радіо на Docudays UA

13 березня 2018 - 11:54
Лекція від головного редактора Громадського радіо Кирила Лукеренка про фейкові новини та виїзний прямий ефір прямо з кінотеатру «Жовтень» у Києві

Ми просто не могли пропустити найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні та щей з такою потужною правозахисною програмою. 

Тема цьогорічного Docudays UA «Рівні рівності» говорить про суспільні виклики, пов’язані з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності. 

Про це і не тільки будемо говорити 24 березня з 12:00 до 14:00 на прямому ефірі Громадського радіо просто із самого центру подій — кінотеатру «Жовтень» (Київ, Костянтинівська, 26). 

Ефір проведуть журналістки та радіоведучі Ірина Славінська та Тетяна Трощинська в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по всій Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та слухачками.

Крім того, 27 березня о 12:00 в IZONE (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8) чекаємо на вас на лекції Кирила Лукеренка «Фейкові новини: як не дати себе обманути?».

Поговоримо: 
 — що таке «фейкові» новини та як їх відрізнити від новин справжніх 
 — як невірні новини заважають Вашому правильному рішенню 
 — джерела і джерела: кому довіряти, а кому ні 
 — як фільтрувати інформацію так, щоби не дати себе обманути. 

Дискусія призначена не тільки для журналістів, але й тих, хто хоче навчитися самостійно аналізувати надану інформацію та приймати власні рішення.

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. 1995 року вивчав мас-медіа в Університеті Південної Кароліни (США). В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо».

Під час лекції відбудеться презентація нової Програми Громадського радіо — «Маніпулятори», спецпроекту про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. Які інструменти та технології використовують маніпулятори? Як розпізнати, що вами маніпулюють та захистити себе? Приходьте на нашу першу лекцію та дізнайтеся, як уберегти свій мозок від шкідливого впливу. Слухайте «Маніпулятори» на сайтіhromadskeradio.org

Реєстрація на подію

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+