Слухати

Савченко вимагає вручити їй повістку у «справі Рубана» особисто / Новини на Громадському радіо

Савченко вимагає вручити їй повістку у «справі Рубана» особисто

13 березня 2018 - 14:15
Вручити повістку в руки Савченко попросила у депутатському зверненні до голови СБУ

Народна депутатка Надія Савченко, яку раніше СБУ викликала на допит у «справі Рубана», вимагає вручити повістку їй особисто в руки.

Відповідне звернення до голови СБУ Василя Грицака вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«У випадку наявності наміру проведення за моєю участю слідчих дій прошу передати мені наручно виклик на допит в якості свідка до Служби безпеки України, після чого в установлений законом триденний термін згідно зі ст. 135 КПК я прибуду на допит», —  написала вона.

За словами нардепа, вона не отримувала офіційної повістки про виклик на допит. Савченко наголосила, що з 12 до 16 березня вона перебуватиме «у запланованій робочій поїздці до Європейського парламенту в Страсбурзі, де відбуваються парламентські сесії ЄР».

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що Надю Савченко викликали на допит у зв’язку зі справою проти голови Центру визволення полонених Володимира Рубана, якого затримали на лінії розмежування з арсеналом зброї. У прес-службі Савченко стверджують, що вона не отримувала повісток від СБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+