Слухати

Суд у Криму закрив розгляд апеляції у «справі Веджіє Кашка»

13 березня 2018 - 15:18
До зали суду не впускали ні родичів, ні слухачів

У так званому Верховному суді Криму закрили розгляд апеляційної скарги у справі «Веджіє Кашка», де 4 кримських татар із числа активістів національного руху обвинувачуються у вимаганні.

Про це повідомляє із Криму джерело Громадського радіо.

За даними джерела, до зали не впустили ні родичів, ні слухачів, а самі підсудні беруть участь в процесі з допомогою відеоконференцзв’язку.

Адвокати заявили відвід судді Редько, однак вона його не прийняла і трьом захисникам оголосила зауваження із внесенням до протоколу.

29 133 156_891 190 504 384 374_7 087 205 941 212 348 416_n.jpg

Під судом два десятки людей прийшли підтримати співвітчизників // Громадське радіо
Під судом два десятки людей прийшли підтримати співвітчизників
Громадське радіо

23 листопада 2017 року в різних районах анексованого Криму відбулися обшуки в будинках кримських татар і затримання активістів національного руху за нібито «вимагання в особливо великому розмірі» у громадянина Туреччини.

Серед затриманих Бекір Дегерменджі, Куртсеїт Абдуллаєв, Асан Чапух, Руслан Трубач і Кязім Аметов. Їм інкримінують вимагання, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 163 Кримінального кодексу). Після затримань кримських татар померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+