Слухати

У Нігерії за незаконну торгівлю паливом заарештували 16 українських моряків

13 березня 2018 - 22:06
Судно з українськими моряками несанкціоновано зайшло в води Нігерії
У Нігерії за незаконну торгівлю паливом заарештували 16 українських моряків / Новини на Громадському радіо

Швейцарський танкер San Padre Pio з українським екіпажем було заарештовано у Нігерії за незаконну торгівлю паливом. Про це повідомляє сайт FleetMon, що займається відстеженням суден в режимі реального часу.

Судно було заарештовано ще 23 січня, однак інформація про цей інцидент стала відома тільки в березні.

«Військово-морський флот Нігерії в заяві від 9 березня повідомив про арешт танкера San Padre Pio з 16 українськими моряками і близько 5000 тонн вантажу на борту за несанкціонований вхід в води Нігерії і незаконну торгівлю паливом», — наголошується в повідомленні.

Капітан танкера Андрій Васьков заявив, що у судна був дозвіл від нігерійського флоту на відправку вантажу в Нігерію. За його словами, це їхній п’ятий захід у нігерійський порт з нафтопродуктами.

На даний момент судно знаходиться на якірній стоянці в Бонні на південному сході Нігерії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+