Слухати

У секторі Гази стався вибух поруч з конвоєм прем’єр-міністра Палестини / Новини на Громадському радіо

У секторі Гази стався вибух поруч з конвоєм прем'єр-міністра Палестини

13 березня 2018 - 11:15
Кілька людей отримали легкі поранення

У секторі Газа під час візиту прем’єр міністра Палестини Рамі Хамдалаха стався вибух. Голова країни не постраждав, — передає Independent. .

За інформацією видання Al Jazeera, вибухівка здетонувала, коли конвой прем’єр міністра проїхав перехрестя неподалік міста Бейт-Ханун. Кілька людей отримали легкі поранення. 

Разом з прем’єр-міністром був і голова палестинської служби безпеки Маджед Фарадж. Сьогодні голова держави має відвідати відкриття нової водоочисної станції у регіоні. AFP повідомляє, що Рамі Хамдалах скасував візит до водоочисної станції.   

Постійний доступ до джерела з чистою водою є одним з ключових пріоритетів регіону, адже економіка регіону перебуває у занепаді, місцеві жителі часто стикаються з дефіцитом води та електрики. Проект нової водоочисної станції, який коштував 75 мільйонів доларів, профінансував Світовий банк, органи ЄС та кілька європейських урядів. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+