Слухати

Україна опустилася в рейтингу країн по розвитку ринку електромобілів

13 березня 2018 - 19:45
У минулому році Україна посіла в рейтингу п'яте місце
Україна опустилася в рейтингу країн по розвитку ринку електромобілів / Новини на Громадському радіо

Україна опинилася на дев’ятому місці в глобальному рейтингу країн з найшвидшим розвитком ринку електромобілів.

 Про це пише портал ain.ua.

У минулому році Україна посіла в рейтингу п’яте місце. У виданні зазначають, що тоді це стало сюрпризом — країна показала, як бідні держави можуть розвивати ринок електромобілів.

У 2017 році в порівнянні з 2016 роком продажі електромобілів в Україні зросли майже вдвічі, половина з машин — старі Nissan Leaf, які були доставлені з США.

Згідно з даними аналітиків, Україна опустилася на дев’яте місце з-за того, що в 2017 році загальні продажі автомобілів виросли на 60-70%, і на цьому тлі частка електромобілів збільшилася незначно: з 2,9% до 3,1%.

Перші рядки в рейтингу зайняли Китай, Норвегія, Швеція і США.

Нагадаємо, за прогнозами аналітиків до 2040 року більше половини автомобілів на дорогах будуть працювати на електриці.

Нагадаємо, в Україні електромобілі можуть отримати механізм податкової знижки та скасування виплати в пенсійний фонд при реєстрації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+