Слухати

В Одесі протестували проти платного проїзду однією з вулиць (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Одесі протестували проти платного проїзду однією з вулиць (ФОТО)

13 березня 2018 - 18:58
В Одесі приватна фірма перекрила шлагбаумом одну з вулиць та збирає кошти за проїзд. Одесити зібралися на акцію «Доступна Аркадія»: встановили свого шлагбаума і зі свого карману повертали водіям гроші

Вулиця Каманіна в Одесі проходить безпосередньо поблизу курортного куточку Аркадія. Машиною тут можна проїхати до найближчих пляжів та розважальних закладів.

Але нещодавно фірма ООО «Аркадія-сіті» просто вулицею встановила шлагбаум. Проїзд коштує близько 20 гривен. Це обурило громадських активістів. За їхніми словами, ніяких підстав та документів на встановлення загорожі немає, а фірма просто захопила частину тротуару та дороги. Нещодавно двоє одеситів спробували зняти на відео, як з автомобілістів стягують гроші. Але їх побили невідомі в балаклавах. Після цього інциденту декілька десятків громадян вирішили привернути увагу до проблеми. Вони встановили поблизу свій міні-шлагбаум. Але, навпаки, — повертали проїжджаючим водіям по 20 гривень.

Михайло Кузаконь, один з організаторів акції, говорить: «Одесити повинні бути свідомими і не платити за банальне злодійство. Таким чином ми хочемо зробити цю проблему публічною і припинити цей корупційний злочин», — зазначив активіст.

Тим часом, представників фірми ООО «Аркадія-сіті» на акції не було, а касир, котрий збирав з водіїв гроші, від коментаря відмовився. До речі, охороняти будку касира та шлагбаум прибуло близько десяти невідомих людей із закритими обличчями.  Також на акції було декілька десятків співробітників Нацполіції. 

Також на акції були присутні декілька чоловіків у куртках з позначкою моніторингової місії OBSE. Вони теж відмовилися від коментарів.

Активісти подали позов до міського Приморського суду щодо демонтажу шлагбауму.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+