Слухати

З початку року податківці на Львівщині конфіскували нелегальних імпортних товарів на 4,4 млн грн

13 березня 2018 - 15:57
Нелегально у Україну завозили побутову техніку, предмети гігієни, продукти харчування та алкоголь
З початку року податківці на Львівщині конфіскували нелегальних імпортних товарів на 4,4 млн грн / Новини на Громадському радіо

Протягом січня-березня співробітники ДФС у Львівській області виявили товарів без належного митного оформлення на 4,4 млн грн. Про це йдеться на сайті ДФС.

Серед товарів в основному побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування та алкогольні напої, які продавались у львівських магазинах та на ринках.

За даними слідчих, ця продукція могла бути завезена шляхом штучного подрібнення великих партій, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків — так званими «човниками».

Зараз тривають слідчі дії щодо встановлення осіб, які задіяні у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+